Başkan Sözlü, hemşehrilerine aşure ikram etti

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Muharrem ayı aşure etkinliği büyük ilgi gördü.

Başkan Sözlü, hemşehrilerine aşure ikram etti
banner560

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Muharrem ayı nedeniyle merkez Seyhan İlçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde  düzenlenen aşure etkinliğine katılıp, hemşehrilerine bu tatlıdan ikram etti. Başkan Hüseyin Sözlü, Muharrem ayının vatandaşların birlik ve beraberlik ruhuna katkı sunması temennilerinde bulundu.
KAZANLAR DOLUSU AŞURE DAĞITILDI
Başkan Hüseyin Sözlü, Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın kutsal Muharrem ayı nedeniyle Yeşiryurt Mahallesi’nde organize ettiği aşure etkinliğine katıldı. Yurt Camii’nde hemşehrileriyle buluşan Başkan Sözlü, Muhtar Günay Şahin ile birlikte yapılan duanın ardından kazanlar dolusu aşureyi tabaklara doldurup, mahalle sakinlerine ikram etti. Başkan Sözlü,  Muharrem ayının hayırlara vesile olmasını, bu mübarek ayın vatandaşların birlik ve beraberlik ruhuna katkı sunmasını diledi. 

banner595

ADANA’NIN GELECEĞİNİ PLANLIYORUZ

Başkan Sözlü, aşure ikramının ardından Yeşilyurt Mahallesi esnafını ziyaret etti. Birçok iş yerine girerek esnafla selamlaşarak, sohbet eden Başkan Sözlü, bir kahvehanede mola vererek halkla buluştu. Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Sözlü, kentin refahı ve gelişimi için muhtarlarla her daim iletişim halinde olduğunu, halka hizmet noktasında sorunların çözümü için çalışmalarına durmaksızın devam ettiğini belirtti.  Sözlü, günü kurtarmak adına değil Adana’nın geleceğini planlayan çalışmalara imza attıklarını anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580