Başkan Sözlü sabahın ilk ışıklarında olay yerinde

Azerbaycan'ın Bakü şehrinde ailesi ile tatil yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan'ın Çokçapınar Mahallesi'ne İHA uçağının düşmesi haberini alır almaz Adana'ya geldi ve olay yerine gitti

Başkan Sözlü sabahın ilk ışıklarında olay yerinde
banner560

Azerbaycan'ın Bakü şehrinde ailesi aile tatil yaptığı sırada Ceyhan'ın Çokçapınar Mahallesi'ne İHA uçağının düşmesi haberini alır almaz Adana'ya gelen ve Ceyhan’ın Çokçapınar Mahallesi’ne sabahın ilk ışıkları ile saat 04.00 civarında gelen Başkan Sözlü, orada bulunan yetkilerden bilgi aldı.

"CAN KAYBI OLMAMASI SEVİNDİRİCİ"

Başkan Sözlü yaptığı açıklamada, bölgenin sıcak bir bölge olduğunu vurgulayarak, “Bölgemiz, köyümüz İncirlik'e yakın. Çocukluğumuzda bile eğitim uçuşlarına şahit olduğumuz bölge. Şuanda da bölge sıcak, gerek avcı uçaklarının gerekse insansız hava araçlarının (İHA) da uçtuğuna yine ara ara şahit oluyoruz. Bugün bunlardan bir tanesi köyümüzün üzerinde arıza yapmış ve buraya ailemizin ektiği soya tarlasına düşmüş. Tabi ki insansız hava aracı olunca ölü de yok düştüğü yerde de kimseye zarar vermemiş bu sevindirici” dedi.

 Başkan Sözlü, Tüm Ceyhan ve  Çokçapınar halkına da geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER