Başkan Ünal ‘dan Zeytine Destek

Ülke gündemini sarsan zeytin ağaçları ile ilgili yasa tasarısı sonrası ,zeytinliklerin yok olmasının önüne geçmek için gerçekleştirilen tepkilere , Başkan Ünal da Zeytin ağacı dikerek destekte bulundu .

Başkan Ünal ‘dan Zeytine Destek
banner560

Başkan Ünal Eşi ile birlikte halkın da katılım gösterdiği etkinlikte , Atapark içerisine zeytin ağaçları dikti.  Boğaçhan Ünal ;  “ Zeytinliklerin imara açılması ile ilgili yasa tasarısının ,  tekrar gözden geçirilmesi gerekmektedir. Bu yasa tasarısı geçtiği taktirde dayanıklılık, barış ve gücün simgesi olmuş  zeytin ağaçlarının yok olması  , doğaya vurulacak en büyük darbelerden biri  olacaktır . Her geçen gün  betonlaşan dünyamızın ,değerlerinden vaz geçerek  gözleri para kazanma hırsı bürümüş rantçılara mahal vermememiz gerekmektedir. Bizler bu yasa tasarısının yanlış olduğunu düşünüyor  ve zeytinlerimizin kesilmesini istemiyoruz" dedi.

Başkan Ünal ; Atapark içerisine diktiğimiz zeytin ağaçlarının dünyaya barışı , memleketimize birlik ve beraberliği getirmesi dileklerinde  bulunurken ,zeytin ağaçlarının yanı sıra çarşı esnaflarımıza da dükkanlarının önlerine koymak üzere çiçekler hediye etti .

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER