Belediye otobüs şöförüne saldırı

Adana'da toplu taşıma aracında yüksek sesle müzik dinleyen bir kişi, kendisini uyaran kadın sürücüye biber gazı sıkıp kaçtı. Sürücü ile aralarında bebeklerin de bulunduğu çok sayıda yolcu biber gazından etkilendi.

Belediye otobüs şöförüne saldırı
banner560
 Edinilen bilgiye göre, Adana Büyükşehir Belediyesi'ne ait 01 BU 380 plakalı otobüsün kadın sürücüsü, merkez Seyhan ilçesi Atatürk Caddesi'ne geldiğinde araçta yüksek sesle müzik dinleyen yolcuyu uyardı. Ancak kadın sürücünün uyarılarına rağmen yüksek sesle müzik dinlemeye devam eden kişi, "Siz de sessiz konuşun" diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine kadın sürücü ile şahıs arasında tartışma yaşandı. Yolcuların araya girmesine rağmen tartışma büyüyünce şahıs cebinden çıkardığı biber gazını otobüsün içinde
kadın sürücüye sıktı. Bunun üzerine otobüste bulunan yedek kadın sürücü, hemen kapıları kilitleyerek polisi aradı. Aralarında bebeklerin de bulunduğu yolcular biber gazından etkilenirken, saldırgan ise imdat kolunu çekerek kapıların açılmasını sağlayıp kaçtı. Biber gazından etkilenen sürücü ile yolcular dakikalarca kendine gelemedi. Kadın sürücüler, olayı görüntülemek isteyen basın mensuplarına tepki gösterdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580