BULAM-DER Kültür Evi’nin Açılışı Yapıldı

Seyhan Belediyesi tarafından Dağılıoğlu Mahallesi’nde yaptırılan BULAM-DER Kültür Evi’nin Açılışı Yapıldı

BULAM-DER Kültür Evi’nin Açılışı Yapıldı

Kısa süre önce Seyhan Belediyesi tarafından temeli atılan BULAM-DER Kültür Evi, tamamlanarak açılışı gerçekleştirildi. Açılış törenine Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, İbrahim Özdiş, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde konuşan Adana Bulamlılar ve Çevre Köyler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz Parlak, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a yapılan kültür evi nedeniyle teşekkür etti. BULAM-DER kurcularından olan CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi Hasan Orhan’da başta Başkan Zeydan Karalar olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

NERDE NE İHTİYAÇ VARSA ORADA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Her açılışlarının adeta miting havasında geçtiğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Halkçı bir anlayış ile hizmet üretmeye çalıştıklarını söyledi. Başkan Zeydan Karalar, “Bugün burada önemli bir açılış gerçekleştiriyoruz. Bu güzel eseri kazandırmaktan dolayı yaşadığım onuru, gururu ve sevinci söylemek istiyorum. Hayırlı olsun.
banner625

Halk ile birlikte, halkın yanında, emekçinin yanında, emeği savunan, emekçinin hakkını veren ve nerde ne ihtiyaç varsa onu yapan belediye olmalıydık ve öylede olduk. Buraya taziye evi, kültür evi gerekiyordu yaptık. Mahalle halkına hayırlı olsun 12 taziye evi yaptık. Bitmiş ve açamadığım 3 park, 2 taziye evi, 2 kreş var. Açılışlarımız adeta miting gibi oluyor burada da öyle oldu. Hepinize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından kültür evinin açılışı gerçekleştirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz