Burç Okulları öğretmenleri unutmadı

Özel Burç Mimar Fatma Tutar İlköğretim Okulu, ‘Öğretmenler Günü’ kapsamında Adana’nın Kozan ilçesinde örnek bir etkinlik gerçekleştirerek, öğretmenler onuruna bir yemek verdi.

Burç Okulları öğretmenleri unutmadı
banner560
Özel Burç Mimar Fatma Tutar İlköğretim Okulu, öğretmenleri unutmadı. Adana’nın Kozan ilçesinde öğretmenler onuruna bir yemek düzenleyerek, ‘Öğretmenler Günü’nü kutladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Köküsoy ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram Köküsoy’un da katılımı ile gerçekleştirilen etkinliğe yoğun ilgi gösterildi. Öğretmenler yemekte buluşurken, aralarındaki arkadaşlık bağlarını güçlendirip, yeni dostluk köprüleri de kurdu.

Burada konuşan Faruk Sönmez, ‘Öğretmenler Günü’ gibi anlamlı bir günde Burç Okulları’nca organize edilen etkinliğin önemli ve anlamlı olduğunu dile getirdi.
Özel Burç Mimar Fatma Tutar İlköğretim Okulu Müdürü Abdülhadi Kaya da, “Kozan’da eğitime gönül veren, milletin geleceğinde büyük emeği olan değerli öğretmenlerimizi okulumuzda ağırlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından ünlü ilahiyatçı yazar Prof. Dr. Suat Yıldırım, ‘Kur’an’da İlimin Yeri’ konu başlığında bir sunum yaparak, kendisine yöneltilene soruları da yanıtladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2012, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER