banner641

Burs desteği bekliyorlar

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çukurova Şubesi, 9 Eylül tarihinde başlayacak olan burs başvuruları için hazırlıklarını tamamladı.

Burs desteği bekliyorlar

banner560
Çukurova Şube Başkanı Sibel Özgümüş, Çukurova Şubesinden daha önce burs alan öğrencilerin burslarının devamı için kayıtlarının yenilemeleri gerektiğini belirtti. 

Özgümüş; “ Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla ÇYDD Çukurova Şubesi olarak 1999 yılından bugüne kadar ortaöğretim, lise ve üniversite öğrencilerine bireysel bağışçıların katkısı ile burs desteği sağladık. Şubemizden burs alan öğrencilerimize, eğitim-öğretimleri boyunca farkındalık toplantıları, projelerde yer alma ve yeni fırsatlar yaratıyoruz. Bu çalışmalarımıza katkı koymak isteyen sevgili Adanalı dostlarımızın desteğini bekliyoruz. Anadolu’da Okumak İsteyen  Bir Kızınız Var, Haberiniz Var mı?  Projemiz  ile 5605’e boş sms yollayarak ülkemize çağdaş eğitim yoluyla çağdaş bireyler kazandıralım.  Ayrıca; yeni dönem burs başvuruları 09-30 Eylül tarihleri arasında şubemize şahsen müracaat ederek burs başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.” dedi

 
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2013, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640