Büyükşehir'de çok büyük hazırlık

Adana Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Adana ziyareti ve toplu açılış töreni için hazırlıklarını tamamladı.

Büyükşehir'de çok büyük hazırlık

Adana Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan günü Adana’da gerçekleştireceği toplu açılış töreninin huzur ve güven içinde geçmesi için gerekli önlemleri aldı. Adana Büyükşehir Belediyesi’nde görevli bürokratlarla toplantı yapan Başkan Vekili Ramazan Akyürek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Adana’da ağırlayacağımız Cuma günü, hemşehrilerimiz belediye otobüsleri ve metrodan tam gün ücretsiz yararlanacak. Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimleri de, hemşehrilerimizin dilek, talep ve şikayetlerini ivedilikle değerlendirecek” dedi.
GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI
Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan’daki Adana ziyareti öncesi Genel Sekreter Şaban Acar, Genel Sekreter yardımcıları ve daire başkanlarıyla geniş katılımlı bir toplantı yaptı. Cuma günü saat 16.00’da İstasyon Meydanı’nda gerçekleştirilecek toplu açılış töreninin huzur ve güven içinde geçmesi için alınacak tedbirler değerlendirildi. Başkan Vekili Ramazan Akyürek, 7 Nisan’da belediye otobüslerinin ve metronun tam gün toplu taşıma hizmetini ücretsiz vermesi için planlamaların tamamlandığını, zabıta ekiplerinin de kent içi ulaşımda düzeni sağlamak ve vatandaşların tören alanına sorunsuz ulaşım sağlaması için durak ve hatlarda gerekli kontrolleri yapacağını belirtti. 

banner625
‘KOORDİNASYON HALİNDE ÇALIŞMA YÜRÜTÜCEĞİZ’
Adana Büyükşehir Belediyesi’ndeki tüm birimlerin Adanalıların dilek, talep ve şikayetlerini en kısa sürede değerlendireceğini kaydeden Başkan Vekili Akyürek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Adana’da misafir edeceğimiz 7 Nisan günü, ücretsiz toplu taşıma hizmetinin yanı sıra zabıta, itfaiye, sinyalizasyon, kanalizasyon ve içme suyu ekiplerimiz, vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını ivedilikle karşılayacaklar. Adana Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü ve diğer ilgili kurum ve kuruluşlarla koordinasyon halinde çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz” diye konuştu.

HÜSEYİN SÖZLÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞANI O PANKARTLA KARŞILADI

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 12:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
TC Çağlar
TC Çağlar - 2 yıl Önce

cumhurbaşkanı geçen geldiğinde "geldikleri giderler" diyerek postar açmıştı başkan. 5 yıl ceza aldı. onay süreci var. şimdi bakıyorum belediyedeki tüm birim müdürleri veya yetkilileri saydım 32 adet kişi oturmuş cumhurbaşkanını nasıl rahat ettiririz, nasıl miting iyi geçer diye kafa yoruyorlar.olabilir. ama biz buna adana'da "korkunun ecele faydası yok" deriz

SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz