Büyükşehir'de maaş krizi çözüldü

Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Zeki Eker, içerde birikmiş işçi alacaklarının ödenmesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti.

Büyükşehir'de maaş krizi çözüldü

Eker, “Belediye yönetiminin işçi alacaklarına yönelik borçlanma yetkisi istemesi MHP ve CHP Meclis üyelerinin destek vermesinden dolayı her iki partinin grup başkan vekillerine ve meclis üyelerine ve belediyemizin bürokratlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 
“ÖZVERİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

banner560
Belediye-İş Sendikası Şube Başkanı Zeki Eker, belediye işçisinin özveriyle çalışmaya devam edeceğini de ifade ederek, “Belediyemizin ekonomik durumu ortada, kesintiler yüzünden  zor zamanlar geçiriyor. Bunların farkındayız, bu zamana kadar Belediyemizin tüm birimlerinde çalışan işçi kardeşlerimiz her zaman olduğu gibi özveriyle çalışmaya devam edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. 
Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Zeki Eker, işçi alacaklarının ödenmesinde taşeron işçilerin de yararlandığını sözlerine ekledi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz