Büyükşehir eliyle "Görüntü kirliliği"

Adana Büyükşehir Belediyesi seçime kısa süre kala "Bakın hizmet yapıyorum" algısı için 4,5 yıldır yapmadığı alt ve üstgeçitleri yapmaya başladı.

Büyükşehir eliyle "Görüntü kirliliği"

Adanahabermerkezi.com

Ancak alt ve üstgeçit yapılacak yerlerle alakalı tercihler aslında bu hizmetin "Göstermelik" olduğu izlenimi veriyor. Başkan Hüseyin Sözlü'nün görev süresinin bitmesine 4 ay kala altgeçit yapılabilecek yerlerden olan Turgut Özal ve Öğretmenler Bulvarlarına üstgeçit yapılıyor olması vatandaşın tepkisini çekti. 

banner625

Altgeçit yapılabilecek yerlerde Üstgeçit yaparak görüntü kirliliği yaratan Adana Büyükşehir Belediyesi'ne tepki gösteren vatandaşlar " Ergonomiden haberleri olmayanların Belediyede halkı yönetiyor olması çok acı. İmkan olan yerlerde asansörlü alt geçit yapılabilecekken, üst geçit ısrarı sadece ve sadece kenti,  görüntü kirliliği oluşturarak yaşanmaz hale getirmeye çalışmaktan başka bir şey değil. Kaldı ki, 4 yıl 8 aydır ne altgeçit ne üstgeçit yapan Belediye yetkililerinin amacının hizmet olmadığı aşikardır. Hizmet etmeyi düşünselerdi, buralara alt veya üst geçitler 2-3 yıl önce yapılırdı. 5 yılda birşeyi değiştiremeyen Hüseyin Sözlü ve ekibi sadece göz boyamaya çalışıyor. Bu kente yazık" dediler. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 09:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Feride Eker
Feride Eker - 10 ay Önce

doğru dürüst yapsalar bari

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz