banner641

Büyükşehir o incelemeden temiz çıktı

Spor Fonu ile ilgili bazı kesimlerin ortaya attığı asılsız iddialar üzerine başlatılan incelemeden de Büyükşehir Belediyesi yüzünün akıyla çıktı.

Büyükşehir o incelemeden temiz çıktı


Yapılan inceleme sonrası Büyükşehir Belediyesi’nin spor fonuyla ilgili yaptığı tüm uygulamaların yasal çerçevede olduğunun kanıtlanması üzerine Zihni Aldırmaz, spor fonundan destek gören amatör spor kulüp temsilcileri ve sporcularla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapılan toplantıda muhtarların, spor kulübü yöneticileri ve sporcuların büyük ilgisi ile karşılanan Zihni Aldırmaz, “Çok şükür hepimiz yüzümüzün akıyla buradayız. Mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu fonun oluşmasında onların büyük emeği var” dedi.

“Bizi bilen bilir, bilmeyen kendisi gibi zanneder” ifadesini kullanan Zihni Aldırmaz, “Bundan sonra bu hizmetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Önemli olan insanların niyeti. Siz iyi niyetliyseniz zaman da doğruların ortaya çıkmasını sağlar. Ben hepinize teşekkür ediyorum. Spor Fonu’ndan 175 amatör spor kulubüne, gazi ve şehit aileleri derneklerine yardımcı oluyoruz, 113 bin 500 gencimize spor yaptırıyoruz. Sizlerin spor yapmasını ve hedefiniz olan ay yıldızlı formaya hizmet vermenizi istiyoruz” şeklinde konuştu.

banner560
Zihni Aldırmaz, sporla insanların kötü alışkanlıklardan uzak duracağını, sağlık giderlerinin de azalacağını anlattı. Gençlerin pozitif enerjisinin kendisine moral verdiğini kaydeden Zihni Aldırmaz, amatör sporculara bundan sonra da destek olunacağını kaydetti.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ali Gülleri de, Zihni Aldırmaz’ın göreve gelmesinin ardından amatör spor kulüplerine büyük destek verdiğini anlattı.

Zihni Aldırmaz’a teşekkür eden Gülleri, “Amacımız Adana’nın sesini duyurmak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Aldırmaz bize büyük destek oluyor. Sporcularım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, toplantıya katılan spor kulüpleri tek tek sahneye çıkarak Zihni Aldırmaz’a çiçek ve plaket verdi. Daha sonra hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2013, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640