Büyükşehir Zabıtasına eğitim

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı personeline yönelik “Problem Çözme Teknikleri ve Güzel Konuşma ve Diksiyon” konularında eğitim verildi.

Büyükşehir Zabıtasına eğitim

Zabıta Daire Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, halka daha kaliteli hizmet için, personele kişisel gelişim eğitimleri verildiği belirtildi.

banner625
Tarihi Kız Lisesi binasında gerçekleştirilen seminerlerde;  Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zekiye Çağımlar; Güzel Konuşma ve Diksiyon, Çukurovü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Filiz Yurtal da; Problem Çözme Teknikleri konularında eğitim verdi. Her bir konunun iki gün boyunca irdelendiği seminerlerde görev alan öğretim üyeleri, gönüllülük esasına dayalı olarak hizmet verdi.

ZABITA PERSONELİNE NİTELİK KAZANDIRILIYOR

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nın talebi ve Çukurova Üniversitesi’nin olumlu yanıt vermesiyle gerçekleştirilen eğitim seminerleriyle ilgili bilgi veren, Zabıta Daire Başkanlığı bürokratları, şunları söyledi: “Trafikten-gıda güvenliğine, işyeri denetiminden-halk sağlığına kadar birçok konuda geniş bir yelpazede hizmet vermeye çalışan ve 7 gün 24 saat aktif bir birim olması sebebiyle, Adana Büyükşehir Belediyesini temsilen,  personelimizin kendisini ve bağlı olduğu birimleri en iyi şekilde ifade etmesi gerekmektedir. 

Bunun için de kişisel gelişim ve mevzuat anlamında gerekli donanıma sahip olmak durumundayız. Bu kapsamda  Adana Büyükşehir Belediyesi ve Çukurova Üniversitesi işbirliği ile “ Problem Çözme Teknikleri ve Güzel Konuşma ve Diksiyon” konularında eğitim seminerleri düzenledik. Belediyemiz ve Çukurova Üniversitesi iş birliği ile yapılan bu eğitim seminerlerinin zabıta personelimize nitelik kazandırdığını düşünüyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz