Büyükşehir'den Güney Mahallelerine hizmet

Büyükşehir Belediyesi, Adana’nın güney mahalleleri Gülbahçesi ve Barbaros Mahallelerinde kanalizasyon altyapısı yeniliyor, eskiyen kanalizasyon buralarını değiştiriyor.

Büyükşehir'den Güney Mahallelerine hizmetbanner625

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, çalışmaları yerinde denetledi ve ASKİ Genel Müdürü Abdulkadir Küreksiz’den bilgi aldı.

Güney mahallelerinde kanalizasyon sisteminin çok eski olduğunu belirten Zihni Aldırmaz, bunların yenilendiğini belirterek, “ASKİ artık daha modern ve teknik olanaklara sahip. Burada yaptığımız çalışmalarla Güney Adana’da altyapı sorunlarını çözüyoruz” dedi.

Gülbahçesi Mahallesi Muhtarı Abdulgani Önen de yapılan hizmetlerden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Zihni Aldırmaz’ın döneminde mahallelerinin hizmet görmeye başladığını belirten Muhtar Önen, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin her alanda hissedildiğini anlattı.

Barbaros Mahallesi Muhtarı Mehmet Faik Ertem ise ASKİ’nin kendini her alanda geliştirdiğini ifade etti. Faik Ertem, “Bu hizmetleri Zihni Aldırmaz ile birlikte gördük. Çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Zihni Aldırmaz, yaptığı denetim sırasında yapılan hizmetlere sahip çıkmaları nedeniyle muhtarlara teşekkür etti, mahalle sakinleri ve esnafla bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2013, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz