banner676

Büyükşehirden Karaisalı'da Temizlik Atağı

Adana Büyükşehir Belediyesi Karaisalı’da Önemli Bir Temizlik Çalışması Gerçekleştirdi.

Büyükşehirden Karaisalı'da Temizlik Atağı

Adana Büyükşehir Belediyesi temizlik birimi ekipleri, Karaisalı merkezinde ve mahalle aralarında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

banner625
Adana Büyükşehir Belediyesi temizlik birimi ekipleri, ilçe merkezi ve mahalle aralarında rutin temizlik çalışmalarına ek olarak, çöp toplama, sinekle mücadele, ilaçlama, refüj temizliği ve sulu sistem süpürme araçları ile temizlik çalışmaları yaptı.

Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı temizlik birimi ekiplerinin Karaisalı’da gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceleyen Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Adana Büyükşehir Belediyesi temizlik birimi ekiplerimiz ilçe merkezinde ve mahallelerde detaylı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.  Rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra, sinekle mücadele, ilaçlama, refüj temizliği ve sulu süpürge araçları ile ilçemizi baştan aşağı temizledik. Amacımız vatandaşlarımızın daha temiz bir Karaisalı’da yaşamalarını sağlayarak, sinekle bulaşan hastalıklardan uzak tutmaktır. Nesillerimizin sağlıklı yaşamaları, mahallelerimizin daha rahat ve huzurlu olması için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bize bu desteği veren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür ediyorum” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz