banner641

Büyükşehir'den Sarıhamzalı'da asfaltlama çalışması

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Seyhan’ın Sarıhamzalı Mahallesi’nde yapılan yol çalışmalarını denetledi, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Büyükşehir'den Sarıhamzalı'da asfaltlama çalışmasıMahalleye gelişinde muhtar Abdullah Algün ve mahalle sakinleriyle sohbet ederek, sorunlarını dinleyen Zihni Aldırmaz, “Adana’nın bazı bölgeleri geçmişte ihmal edilmiş. Burası da ihmal edilen mahallelerden biri. Şimdi biz ihmal edilmiş mahallelerle diğer yerler arasındaki açığı kapatmaya çalışıyoruz” dedi.

banner560
Asfaltlanan yolun bulvara dönüştürüleceğini ve açıkta kalan kanalların kapatılması içi DSİ ile görüşeceğinibelirten Zihni Aldırmaz, “DSİ’nin bu kanalları kapatması için çalışmaları takip ediyoruz. Kanalin iki yanına yol yaparak burayı bulvara dönüştüreceğiz. Sarıhamzalı Mavi Bulvar gibi olacak. Güney Adana’ya yaptığımız hizmetler devam edecek” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri de Sarıhamzalı’ya yapılan hizmetlerden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür ederek, “Mahallemiz 20 yıldır belediyelerden hiç hizmet alamadı. İlk kez sizin döneminizde hizmet gördük. Teşekkür ediyoruz” dediler.

Zihni Aldırmaz, Sarıhamzalı’yı ziyaretinde mahalle sakinleri ile Yol Müdürlüğü çalışanlarına çikolata ikram etti.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640