Çağdaş Ziraat Mühendisleri adaylarını belirledi

Çağdaş Ziraat Mühendisleri, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şubesi’nin yaklaşan Genel Kurul ve Seçimleri öncesinde 22. dönem adaylarını belirledi.

Çağdaş Ziraat Mühendisleri adaylarını belirledi

Çağdaş Ziraat Mühendisleri’nin Adayları; Semih Karademir, Ayten Dolançay, Ramazan Karakoç, Abdullah Doğan, Barış Kurtaran, Burhan Özalp, Erol Salman, Burak Öztornacı, Gamze Tuğrul, Hüsniye Gül, Murat İncesu, Serhat Sağlam, Şemsigül Aybaba, Vedat Coşkun oldu.

DEMOKRASİ ŞÖLENİ BAŞLIYOR

banner625
TMMOB’de demokrasi şöleninin ZMO ile başlayacağını belirten Semih Karademir,  dün olduğu gibi bugün de ülke, tarım, meslek ve meslektaşlara sahip çıkmaya devam edeceklerini, mesleğin ve meslektaşlarının sesi olacaklarını söyledi.


Daha güçlü bir Oda ve daha güçlü meslek adına 9-10 Aralık 2017 tarihinde yapılacak ZMO Adana Şube Genel Kurulu ve Seçimlerinde tüm ziraat mühendislerini Çağdaş Ziraat Mühendisleri ile yan yana olmaya çağıran Karademir, tüm meslektaşlarını genel kurula davet etti.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Genel Kurulu 09 Aralık 2017 günü, seçimler ise 10 Aralık 2017 günü ZMO Adana Şube Konferans Salonu’nda yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz