Çalışkan: önemli olan iz bırakmak

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana Ticaret Borsası(ATB) Başkanı Muammer Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. Çalışkan, yerel yönetimlerde önemli olanın güzel hizmetlerle iz bırakmak olduğunu söyledi.

Çalışkan: önemli olan iz bırakmak
 ATB Başkan Yardımcısı Osman Bağış’ında hazır bulunduğu ziyarette konuşan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Ben Adanalıyım, Adana’dayım. Dostlarımla birlikteyim. Bir kahve içmeye geldim. Ben artı siyaset düşünmüyorum. Siyasetin 5 yılı da bir, 25 yılı da bir. Biz ne yaptıysak Adanalı ve Adana’da yaşayanlar için yaptık. Yaptığımız hizmetlerin, akıllı dokunuşların olumlu dönüşleriyle her zaman karşılaşıyoruz. İnsanlar mutlu. Sular’da bir altgeçit yaptık, kullanıma açıldı. Devamını kamulaştırıyoruz. Adana trafiğini büyük ölçüde rahatlatacaktır. Bundan sonra tecrübelerimizden yararlanmak isteyenler olursa ben buradayım. Gerek yerel yöneticiler gerek ihtiyacı olanlar benden ne zaman bilgi, görüş isterler ise her zaman yanlarındayım. Bir Adanalı olarak dostlarımı her zaman ziyaret edeceğim” şeklinde konuştu.

 

ÇALIŞKAN, ADANA’YA HİZMETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın ziyaretinden çok mutlu olduğunu, bundan dolayı kendisine çok teşekkür ettiğini söyleyen Adana Ticaret Borsası(ATB) Başkanı Muammer Çalışkan, “Sayın Zihni Aldırmaz 5 yıl Adana’ya hizmet etti. Ben bir Adanalı hemşeri olarak yaptığı güzel hizmetler için ayrıca teşekkür ediyoruz. Görevler herkes için geçicidir. Bazen 5 yıl, bazen 10 yıl sürer. Her halükarda bitecek. Önemli olan iz bırakmak. Yaptıklarıyla Zihni başkan gerçekten de iz bıraktı. Hizmetler ortada. Hiçbir şaibesi olmadı, duyulmadı. Bana göre en önemlisi budur. Adana’da trafiğin en çok sıkıştığı Kasım Gülek Köprüsü ve Valiliğin hemen yanı başındaki kavşağı rahatlatan Sulardaki Mustafa Sarı alt geçidi çok güzel oldu. İnşallah sizden sonraki belediyeler devamını yapar. Bundan sonraki hem siyasi hem tüm yaşantısında kendisine sağlık ve başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Keyifle geçen sohbetin ardından Başkan Zihni Aldırmaz, ATB Başkanı Çalışkan’a Atatürk’ün Adana Seyahatleri ve Adana 3.5 yılda yaşanan inanılmaz değişimi kitaplarını hediye etti. Başkan Çalışkan da ATB’nin kuruluşunun 100. Yılı nedeniyle hazırlatılan “Çukurova’da Tarımın Tarihi” kitabını Aldırmaz’a hediye etti.


banner625
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2014, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz