Çelikcan Kültür Merkezi inşaatını inceledi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Kazım Başer mahallesinde yapımı devam eden Yüreğir Kültür Merkezi inşaatını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çelikcan Kültür Merkezi inşaatını inceledi
Yüreğir'in ve Adana'nın böyle bir Kültür Merkezi'ne ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Çelikcan inşaatın yıl sonuna kadar biteceğini belirtti.

Çevre peyzajı, otoparkı, fuayesi ve mimarisiyle şehrimize değer katacak bir eser olduğunu belirten Başkan Çelikcan 'İçerisinde 1000 kişilik konferans salonu ile 2 adet 200 kişilik çok amaçlı salonu olacak olan Kültür Merkezimizin tamamlanmasıyla bölgemizde önemli bir eksikliği gidermiş olacağız.'dedi.


banner625
Görünüş bakımından da Selçuklu-Osmanlı mimarisini andıracak olan Kültür Merkezi'nin kolay ulaşımı otopark imkanı ve merkezi konumda olmasından dolayı Adana'nın tamamına hizmet vereceğini belirten Başkan Çelikcan 'Bundan sonra Yüreğir sosyal ve kültürel etkinliklerle daha fazla anılacaktır. Kültür Evlerimizde kursiyerlerimizin hazırladıkları ürünleri sergileyebileceğimiz geniş bir alana sahip oluyoruz. Halkımıza hayırlı olsun.' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2013, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz