Çukurova GİAD'dan Başkan Çelikcan'a ziyaret

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), Adana’yı uluslararası alanda tanıtan, marka değerini yükselten çok güzel programlar ve projeler yaptığını söyledi.

Çukurova GİAD'dan Başkan Çelikcan'a ziyaret

banner625
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Sayman Ceyhun Baskın, Yönetim Kurulu Üyeleri Efsun Tekyeten, Gökalp Sofuoğlu, Kahraman Canbulan ve Fikri Oğuzhan Ertem, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı makamında ziyaret ettiler. Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve AK Parti Grup Başkan Vekili Ozan Gülaçtı’nın da bulunduğu ziyarette yapılan sohbetler Adana ağırlıklı oldu. Başkan Çelikcan, Çukurova GİAD’ı Adana’nın sesini uluslararası düzeyde duyuracak Çukurova Zirvesi toplantıları, projeleri ve programları nedeniyle kutladı. Adana’nın hak ettiği yerde bulunmadığını ifade eden Çelikcan, “Adana’nın içinde bulunduğu durumu da göz önünde bulundurduğumuzda Çukurova GİAD olarak yaptığınız işler Adana’nın çok üzerinde. Adana’ya katkı koyacak çok güzel şeyler yaptınız ve yapıyorsunuz. Bu çalışmalarınız kentimize katkı koyuyor. Çok önemli isimleri sizler getirdiniz. Bu nedenle kazançlıyız. İnşallah bu güzellik Adana’nın yereldeki birlik ve beraberliğine de yansır. Yerelde bizim birlik ve beraberliğimiz olursa marka şehir haline gelmek daha kolay olur. 2 milyon 200 bin nüfuslu Adana hak ettiği yerde değil. İsmimiz bulunduğumuz yerden daha değerli ve marka. Çukurova GİAD da Adana markası için çok güzel işler yapıyor. Takdir ediyoruz” dedi.
   Çelikcan’a övgü dolu sözleri nedeniyle teşekkür eden Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, Adana’da birlik ve beraberliğin geçmiş yıllara göre daha iyi, ancak, arzu edilen seviyede olmadığını söyledi. Çukurova GİAD olarak Adana’ya katkı koyacak projeleri sürdüreceklerini vurgulayan Sakarya, “Adana’ya sevdamızla hareket edip, kentimizin hak ettiği yerde olmadığını da dikkate alarak hayata geçirdiğimiz programlarımızda, Adana’nın imajını olumlu olarak yükseltmek, marka değerine katkı koymak istedik. Bu hedefimizde de başarılı olduk. Adana için birlikte hareket ederek çok güzel bir sinerji oluşturduğumuza da inanıyorum. Kentimiz için çalışmayı sürdürecek, Adana için yapılacak her projeye destek vereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz