Daha bilgili personel, daha etkin hizmet

Adana Büyükşehir Belediyesi, personelinin kişisel gelişimine katkı koyarak, Adanalılara daha kaliteli hizmet sunmak için başlattığı hizmet içi eğitim seminerlerine bir yenisini ekledi. “Zaman Yönetimi “ konulu eğitime, Büyükşehir personeli yoğun ilgi gösterdi.

Daha bilgili personel, daha etkin hizmet
banner560

Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’nın Bilgi Küpü başlığıyla gerçekleştirdiği, hizmet içi seminer ve eğitim programları devam ediyor.

Danışman ve Eğitmen İlker Kaldı, Adana Büyükşehir Belediyesi personeline yönelik “Zaman Yönetimi” konulu seminer verdi. Seyhan Oteli’nde gerçekleştirilen etkinlikte “Ömür Diyorlar Buna” altbaşlığı irdelendi.

Zaman hırsızlarından bahseden İlker Kaldı, “Zaman en nadir kaynaktır. Onu iyi yönetemezseniz hiç bir şeyi yönetemezsiniz” diyerek, zamanı iyi kullanmanın önemine değindi.

ZAMANI VERİMLİ KULLANMAK

Zamanın nasıl verimli kullanılacağından ve bunun insan hayatına olumlu yansımalarından bahseden Kaldı, programın son bölümünde katılımcıların sorularını yanıtladı. Zaman zaman interaktif geçen faaliyette, katılımcılar merak ettikleri ve öğrenmek istedikleri çok sayıda konuda soru yöneltti, fikir beyan etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572