Devlet, şehit ailelerini yalnız bırakmadı

Vali Mahmut Demirtaş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümü Dolayısıyla Şehit Aileleri ve Gaziler Derneklerini Ziyaret Etti.

Devlet, şehit ailelerini yalnız bırakmadı

Adana Şehit Aileleri Malulleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri Malulleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şubesi’ni ziyaret eden Vali Demirtaş, şehit yakınlarıyla bir süre sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

banner625
Vali Demirtaş, burada yaptığı açıklamada aziz vatanı kanlarıyla sulayarak, ülkenin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını veren şehitlerin emanetleri olan aileleri devletin ve milletin baş tacı olduğunu vurgulayıp, daima şehit yakınları ve gazilerin yanlarında olduklarını dile getirerek, “Şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun” dedi.

Ziyarette 10.Tanker Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral İsmail Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yusuf Yalçın ve kamu kuruluşu temsilcileri de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz