Domuzlardan bıktılar, avcıları çağırdılar

Domuzların ekili alanlara ve bahçelere verdiği zararlardan bıkan Erdemlili köylüler çareyi profesyonel avcılara başvurmakta buldu. Köylülerin çağrısı üzerine Erdemli’yi gelen Yaban TV ekibi hem domuz avı hem de çekim yaptı.

Domuzlardan bıktılar, avcıları  çağırdılar

Erdemli’deki canlı domuz avının Salı günü saat 21.00’de Yaban TV’deki “ Rastgele Ali Birerdinç” adlı programda yayınlanacağı bildirildi. 
İKİ GÜNDE 10 DOMUZ AVLANDI
Erdemli’de domuzların verdiği zararlardan bıkan çiftçilerin çağrısı üzerine, TV ekibi ve avcı arkadaşları Derya Güler, Erdoğan İslamoğlu, ve Mustafa Taçkın,ile birlikte  gelen ilçeye gelen Ali Birerdinç, dağlık bölgede av yaptı. Erdemli’nin kuzeyindeki Toros dağlarında iki günde 10 domuz avlayan Birerdinç ve ekibi, bir taraftan da bu heyecanlı av macerasını dakika dakika kameraya aldı.  Bu arada Erdemi’nin Alata meralarında av yapan avcılar da aynı programda Ali Birerdinç’in konuğu oldu.

banner625

Erdemlinin de kısa bir tanıtımının da yapıldığı  “Rastgele Ali Birerdinç” programı 24 Ocak Salı akşamı (Bu akşam) saat 21 de Yaban Tv’de yayınlanacak. Programın tekrarları Perşembe 12, Cuma 16.30, Pazar 12’de Yaban Tv Ekranında olacak.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz