Dt. Güler, “İyi işler yapma mutluluğumuz uzun sürmüyor”

Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş ve Mersin Diş Hekimlerini Adana da buluşturun Çukurova Diş Hekimliği Günleri (ÇUDİG)’in başarılı geçme mutluluklarına terör’ün darbe vurduğunu söyledi.

Dt. Güler, “İyi işler yapma mutluluğumuz uzun sürmüyor”
banner560

Adana Sheraton Otelde düzenlenen ÇUDİG ‘e çok sayıda diş hekiminin yoğun ilgi göstererek üç gün boyunca bilimsel toplantı ve eğitimlere katıldığını ifade eden Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, yaptığı açıklamada “Aylardır hazırlığını yaptığımız kongremizi başarıyla tamamladık. Bizler meslegimizi geliştirmek, bilgi dağarcığımıza yeni şeyler eklemek isterken ülkemizin bir başka yerinde gene haince saldırılar, katliamlar düzenleniyor. Bizler yaşadığımız kente, ülkemize, mesleğimize ve meslektaşlarımıza faydalı olabilmek için çaba harcıyoruz. Ama iyi bi şeyler yapabilme mutluluğumuz çok fazla uzun sürmüyor. Vatan evlatlarımızı şehit vermenin acısı yüreğimizi dağlıyor. Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne zarar vermeye çalışanları ve vatani görevini yapan evlatlarımızı hunharca katledenleri şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Her ne olursa olsun ülkemizde yaşamaktan vaz geçmeyeceğiz. Hayatımızı normal akışında sürdürüp, dik durarak teröre yenilmeyip, çalışmaktan vaz geçmeyeceğiz. Yitirdiğimiz şehitlerimize ve vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. “Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti” diyerek terör olaylarının önüne geçmek için gerekenin yapılmasını yetkililerimizden bekliyoruz.” Diye konuştu.

banner595

Başkan Dt. Fatih Güler, üç gün süren Çukurova Diş Hekimliği Günleri(ÇUDİG)e katılan tüm konuşmacılara, firmalara ve emeği geçenlere teşekkür etti. Günün anısına yapılan çekiliş ile çok sayıda diş hekimine implant ve mesleki araç gerek hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580