Eczacılar 24-25-26 Kasım’da Adana’da Buluşuyor

Türk Eczacılar Birliği(TEB) Merkez Heyeti Üyeleri ve 54 Eczacı Odası Başkan ve Yöneticileri Adana’da bir araya gelecek. İlaç ve eczacılık masaya yatırılıp, tartışılacak.

Eczacılar 24-25-26 Kasım’da Adana’da Buluşuyor
banner560

Sheraton Grand Adana Otel’de düzenlenecek olan bölgelerarası toplantısına Türk TEB Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu ve Yüksek Haysiyet Divanı üyeleri ile 54 Eczacı Odasının Başkan ve Yöneticilerinin katılım göstereceğini belirten Adana Eczacı Odası(ADEO) Başkanı Ecz. Ersun Özkan, yaptığı yazılı açıklamada “Bölgelerarası toplantımızın 2.sini Adana Eczacı Odamızın evsahipliğinde gerçekleştireceğiz. 54 Eczacı Odası tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Toplantımıza sadece oda yöneticileri değil, dileyen tüm üyelerimizde katılabilecektir. 24-25-26 Kasım 2016 tarihlerinde 3 gün sürecek toplantımızda ilaç ve eczacılıkla ilgili bilgilerin yanısıra Mali ve İdari faaliyetleri ile birlikte Eczacı Odalarının gündeme dair görüş ve düşünceleri aktarılacaktır. Ayrıca Smart Eczane ve Reçetesiz İlaçlar ile ilgili Mesleki perspektif Çalıştayları gerçekleştirilecektir”

ADANA’NIN TANITILMASINA KATKI

Bölgelerarası toplantının Adana’nın tanıtılmasına katkı koyacağının altını da çizen ADEO Başkanı Ecz. Ersun Özkan, “Türkiye’nin değişik illerinden şuana kadar 470 yönetici eczacı meslektaşımın otellere rezervasyonu yapılmış durumda. Adanaya ekonomik anlamda katkı sağlanacağı gibi Adananın turizmini de canlandıracağını düşünüyorum. Adananın kebabını yiyecek, şalgamını içecekler. Tarihini öğrenecekler. Tarihi yerleri gezecekler. Bu tarz etkinlikler diğer meslek örgütleri tarafından da yaşama geçirilmesi gerekmektedir. Adana’nın buna ihtiyacı var.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER