Ege Bagatur Bulvarı’na yeni çehre

Adana Büyükşehir Belediyesi, merkez Yüreğir İlçesi’ndeki önemli kamu yatırımlarına ulaşım sağlayan güzergahı daha konforlu hale getiriyor.

Ege Bagatur Bulvarı’na yeni çehre

Adana Büyükşehir Belediyesi, merkez Yüreğir İlçesi’nde büyük ölçekli kamu yatırımlarına ulaşım sağlayan bin 500 metre uzunluğundaki Ege Bagatur Bulvarı’nı yenileme projesine start verdi. Mithat Özsan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na bağlantısı olan, doğrudan yeni Adliye Sarayı ve Numune Hastanesi’ne erişim veren Ege Bagatur, peyzaj sanatlarıyla yoğrulan yeşil alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme ve aktivite alanları, bisiklet yolu ve koşu parkuruyla Yüreğir’in en prestijli bulvarı olacak. 

DEV İŞ MAKİNELERİ MESAİDE

Başkan Hüseyin Sözlü’nün liderliğinde Adana’nın trafik yükünü sırtlayan projelerini peş peşe hayata geçiren, altgeçit, köprü ve yeni bulvarlarla kent halkına rahat nefes aldıran Adana Büyükşehir Belediyesi, merkez Yüreğir İlçesi Kazım Başer Mahallesi’ndeki Ege Bagatur Bulvarı’nı yenileme projesini başlattı. Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ ekipleri, hazırlanan proje doğrultusunda genişletme, düzenleme ve rekreasyon mesaisine girişti.  
banner560

EŞSİZ SOSYAL YAŞAM ALANLARI 

Mithat Özsan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı ile bağlantılı, doğrudan yeni Adliye Sarayı ve Numune Hastanesi’ne ulaşım veren bin 500 metre uzunluğundaki Ege Bagatur Bulvarı, en yeni peyzaj ve yeşil alan düzenlemeleri, çocuk oyun alanları, dinlenme ve aktivite alanları, bisiklet yolu ve koşu parkuru düzenlemeleriyle eşsiz bir güzellik kazanmış olacak. 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ricardo
Ricardo - 13 ay Önce

ege bağatur adına yakışır elinize sağlık

SIRADAKİ HABER