Emekçi Muzaffer Yüksel "Emekli" Oldu

Emekli olan Adana Devlet Hastanesi Laboratuvar Teknisyenleri Sorumlusu Muzaffer Yüksel’e mesai arkadaşları ‘Veda Gecesi’ düzenledi.

Emekçi Muzaffer Yüksel "Emekli" Oldu

Kazancılar Restauranta düzenlenen veda yemeğinde tertip komitesi adına konuşan Dr. Nadir Duman, “Muzaffer Ağabey artık emekli bir emekçidir. Birlikte çalıştığımız süre içerisinde mesai arkadaşlarına aynı mesafede durup, koruyup, kollayıp, artıdeğer oluşturarak kalbimize taht kurmuştur. Kimimizin ağabeyi, kimimizin babası, kimimizin sırdaşı olmuştur. Emekli olarak mesai arkadaşlığımızı sonlandırıyor ama ebedi olarak her zaman kendisini yanıbaşımızda bulacağımızı biliyoruz. Açtığı bu yeni sayfada kendisine sağlıklı çok uzun yaşam dilerken bizlere aşıladığı dürüstlük ilkesi ile yolumuza devam edeceğiz.” dedi.
 
“ONURE OLDUM”
Geceyi organize eden Devlet Hastanesi Laboratuvar Uzmanları Dr. Can Koçak, Dr. Nadir Duman, Dr. Mustafa Cesur, Laboratuvar Teknisyenlerinin yanı sıra Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Metin Yumuşak, Devlet Hastanesi Sağlık İşleri Müdürü Birgül Fidan’ın katıldığı gecede aynı zamanda Sağlık Sosyal ve Hizmet Emekçileri Sendikası(SES) Başkanlığını da yürüten Muzaffer Yüksel, duygularını gizleyemeyerek yaptığı konuşmada “Dostlarım hoşça kalın. Sizleri canımın içinde götürüyorum. Herkes para biriktirir, mal mülk biriktirir ama ben gördüğünüz gibi insan biriktirmişim. Böyle bir gece düzenleyerek beni onure ettiniz. Sizleri her zaman çok sevdim. Sevmeye devam edeceğim. İyi ki sizleri tanımışım. İyi ki dostlarımsınız.” Diye konuştu.

banner625
 
TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ
Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Metin Yumuşak’ın Adana Devlet Hastanesi Biokimya Laboratuvarı Çalışanlarına adına Muzaffer Yüksel’e verdiği teşekkür plaketinin ardından üzerinde Muzaffer Yüksel’in fotoğrafı bulunan yaşpasta kesilmesi ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Adanahabermerkezi.com olarak Emekli olan halk ve gazeteci dostu Muzaffer Yüksel'e huzurlu ve sağlıklı bir emeklilik dönemi diler "Emekçinin emeklisi olmaz" sözünü hatırlatıyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz