banner654

Emekli öğretmenlere teşekkür plaketi

Yüreğir’de bu yıl ilk kez Anadolu Lisesi olarak eğitim ve öğretime başlayan Enver Kurttepeli Anadolu Lisesi’nden düzenlenen eğitim ve öğretime başlama yılı töreni sırasında okuldan emekli olan 2 öğretmen ile okula hizmetleri nedeniyle 1 öğretmene teşekkür plaketi verildi.

Emekli öğretmenlere teşekkür plaketi

Yeni eğitim yılı nedeniyle düzenlenen törende konuşan Okul Müdürü Yusuf Gültekin, bu yıl okullarında 300 öğrencinin Anadolu Lisesi olarak okuyacaklarını belirtip ‘tüm imkânlarımız ile yaz boyunca sizlerden ayrı kaldığımız dönemde çalışmalarımızı sürdürüp sizleri rahat bir ortamda ağırlamak için çalıştık. Sizlerde bunun karşılığını çok çalışarak vatana ve millete faydalı birer insan olarak yetişip başarılı olarak ödeyeceksiniz. Çok çalışarak güzel yerlere geleceksiniz’ dedi. Müdür Gültekin, öğrencilerden de çok çalışacaklarına dair söz almayı da ihmal etmedi.

banner625
 

Bu eğitim ve öğretim yılında emekli olan okul öğretmenlerinden Osman Gey ile Birsen Kırdar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketlerini okul öğrencileri ile yöneticileri birlikte vererek öğrenciler öğretmenlerinin elini öperek kutladılar. Bu arada okula hizmetlerinden dolayı Zafer Ünüvar isimli bir diğer öğretmene de plaket verilerek başarılar dilendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz