Emniyet Müdürü Yıldız bayramlaştı

Adana Emniyet Müdürü Selami YILDIZ Kurban Bayramı dolayısıyla Polis evinde Emniyet personeli ile bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Emniyet Müdürü Yıldız bayramlaştı

Bayramların, birlik, beraberlik ve hoşgörünün sembolü olduğunu belirten YILDIZ, Emniyet Teşkilatı olarak tüm Adanalıların Kurban Bayramını kutladı.  Emniyet Müdürü Selami YILDIZ'ın ev sahipliğinde Polisevinde düzenlenen bayramlaşma törenine Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve çok sayıda Polis Memuru katıldı.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlediği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, şefkatin, vefanın, merhametin ve dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı müstesna günlerdir. Mübarek Kurban Bayramımız da paylaştıkça anlam kazanır.

banner625

Bayramların bir araya gelinmesi için fırsat olduğunu belirten Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, törene katılan tüm personelle tek tek bayramlaşarak bayramın kendileri için, aileleri için, devletimiz ve milletimiz için, tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz