Emniyet Müdürü Yıldız, engellilerle buluştu

Adana'da polis üniforması giyen engelli gençler, aileleri ile birlikte Adana İl Emniyet Müdürlüğüne gelerek Emniyet Müdürü Selami YILDIZ'ı makamında ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Yıldız, engellilerle buluştu

10-16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle engellilerin sosyal hayata katılımını geliştirerek, erişebilirliğin sağlanmasını arttırmak, toplumda engellilik bilincinin olumlu bir süreçte ele alınması amacıyla İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri refakatinde getirilen 24 engelli ve ailelerini makamında kabul ederek onlarla sohbet etti, YILDIZ, engelli çocuklara telsizden anons yaptırmış ve onlara hediyeler vermiştir.

banner625


Emniyet Müdürü YILDIZ "Polis Teşkilatı olarak her zaman engelli bireylerin yanında olacaklarını, engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmak ve onlara destek olunması gerektiğini belirtti. Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği Başkanı engellilere vermiş olduğu değerden ve göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı, Selami YILDIZ'a teşekkür ederek çiçek takdim etti. YILDIZ'da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz