Emniyet Müdürü Yıldız, halkla iç içe

Adana Emniyet Müdürü Selamı YILDIZ, gündüz makamında görevini yaparken gece ise mahallelere giderek vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Emniyet Müdürü Yıldız, halkla iç içe

Yıldız, göreve başladıktan sonra mesai bitiminden sonra geleneksel hale getirdiği mahallelerde vatandaş sohbetlerine devam ediyor. YILDIZ Seyhan İlçesi Gülbahçesi Mahallesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.

Bir süre caddede gezen YILDIZ, beraberindeki şube müdürleri ve emniyet müdür yardımcılarıyla mahallede bulunan esnaflarla selamlaşarak berber salonunda bulunan gençlerle bir süre sohbet etti. YILDIZ, "Bu çocuklar bu gençler yanlış işlere bulaşmasın diye buradayız, her yerde olacağız, kimse bu gençleri zehirleyemez, gençlerin gözleri pırıl pırıl, polis burada olursa uyuşturucu satamaz, silahla tehdit edemez, mafyacılık yapamaz, şeklinde konuştu.

banner560

Vatandaşların taleplerini de dinleyen YILDIZ, terör ve uyuşturucuyu bitirmeye kararlı olduklarına vurgu yaparak Adana'yı hep birlikte daha mutlu bir kent yapacaklarını söyledi. Emniyet Müdürü Selami YILDIZ'ın gece mahalle ziyaretlerini sürdüreceğini söyleyerek oradan ayrıldı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621