Engelliler Derneklleri için çalışıyor

Yıllardır yapılan yardımlar ve desteklerle bugünlere gelen Umut Dayanışma Engelliler Derneği yüzlerce üyesi ile derneği yaşatmak istiyor.

Engelliler Derneklleri için çalışıyor
banner560

Derneğe maddi ve manevi büyük destek veren  Fahri Başkan Esin Parlak ve üyelerin katılımıyla gerçekleşen müzik dinletisi ile seslerini duyurmaya çalışıyorlar. 
Adana Umut Dayanışma Engelliler Derneği üyeleri derneğin kapanmaması için etkinlikler düzenleyerek derneklerine sahip çıkmaya çalışıyor. Derneğin görme engelli üyeleri diğer üye arkadaşları ile birlikte dernek binasında düzenledikleri etkinlikle seslerini duyurmaya çalıştı. Görme Engelli Abdullah Boğa ve Sezgin Özsolak saz çalıp şarkı söyleyerek arkadaşlarına mini bir konser verdi ve derneklerine sahip çıktıklarını duyurmak istedi. Fahri başkan Esin Parlak'ın da katıldığı etkinlikte Umut Dayanışma Engelliler Derneği Başkanı Sevim Eyrisakal üyelerinin dayanışma içinde oldukları için çok sevindiğini belirterek, Derneklerinin kapanmaması için destek istediklerini belirtti. Eyrisakal, gerekli izinler alındıktan sonra üyelerimizin yaptığı bu etkinliği dahada genişleterek konserler vermek ve derneğe gelir sağlamak istediklerini belirtti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572