banner676

Flaş... Çamlıbel Mahallesi'nde ölüm tehlikesi! (VH)

Yüreğir İlçesi Çamlıbel Mahallesi 2835 sokak'ta kopan elektrik kablosu ölüm tehlikesi saçıyordu. AHM.com'un haberinden sonra Toroslar Edaş yetkilileri kısa sürede sorunu gidermek üzerine mahalleye geldi.

Adanahabermerkezi.com
Bilgi, Fotoğraf ve Video: Halkının zarar görmemesi için sorunu duyurmaya gayret gösteren Mahalle Sakini Ferhat ÇAKIR

Saat 16:30 Sularında bir vatandaşın kestiği ağacın elektrik kablolarının üzerine düşmesi sonucu büyük bir patlama meydana geldi. Kablolar ğatlamanın etkisiyle koparak yere savruldu. Duyarlı vatandaşlar durumu hemen elektrik arızaya bildfirdi. Ve kopan kablonun çevreye tehlike saçtığını belirterek bilgilendirme yaptılar.

banner625
ÇAMLIBEL MAHALLESİ SAKİNLERİ KORKU İÇİNDE
Farklı noktalarda kopan kablolar nedeniyle halk korku içinde evlerine çekilirken, arızayı gidermekle yükümlü şirket uyarılara rağmen 3 saattir (Haber yayına hazırlandığı saat) kopan kablolara müdahale edilmedi. Duyarlı Mahalle sakinleri çevrede çocukların veya kablonun kopuk olduğunu bilmeyen vatandaşların zarar görmemesi için adeta gönüllü nöbet tutarken, olası bir facianın sorumlusunun duyarsız şirket yetkilileri olacağı vatandaşlar tarafından dillendiriliyor.

Polisin duyarlılığı, Toroslar Edaş'ın biraz daha hızlı davranmasıyla AHM.com'un haberinin yayınından sonra sorunun giderilmesi için ekipler Mahalleye geldi. Mahalleli de rahat bir nefes aldı. 
Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz