"GAK" için spor hizmetleri anlatıldı

"Güney Adana Kalkınma Programı" kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen çalışmalar, Vali Mahmut Demirtaş'a "sunum" eşliğinde anlatıldı.

"GAK" için spor hizmetleri anlatıldı

Valilik Makamı'nda gerçekleştirilen sunum toplantısına Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak ile  kurum yetkilileri katıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerince yapılan  sunumda, "Güney Adana Kalkınma Programı" kapsamında "Yaşama Kulaç At", "Engelin Engelim", "Geleceğin Sportmenleri" ve"Genç Nesiller Öğreniyor" konulu dört projenin yürütüldüğü, tüm projelerde en iyi sonucun elde edilmesi  için çaba gösterildiği belirtildi.

banner625
VALİ DEMİRTAŞ, "KENTİMİZİN GELİŞMESİNE YÖNELİK HER PROJENİN DESTEKÇİSİYİZ"

Gerçekleştirilen sunumdan ve hazırlanan projelerden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak'ın şahsında tüm kurum çalışanlarına teşekkür eden ve başarılar dileyen Vali Mahmut Demirtaş ise, "Güney Adana Kalkınma Programı" kapsamında düzenlenen tüm etkinliklerin destekçisi olacaklarını vurguladı.

BOĞULMA VAK'ALARI ÖNEMLİ ORANDA AZALDI

"Yaşama Kulaç At" projesi kapsamında verilen yüzme eğitimleri ile birlikte özellikle yaz aylarında yaşanan boğulma vak'alarının önemli oranda azalmasının sevindirici olduğunu ifade eden Vali Demirtaş, dezavantajlı bölgeler başta olmak üzere Adana'nın sosyal, kültürel ve ekonomik alandaki gelişimini sağlamak yolunda, tüm kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte ellerinden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz