Gençler İstedi, Başkan Karalar Kitapları Gönderdi

600 kadar üniversite öğrencisi Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan okumak için kitap talebinde bulundu. Başkan Karalar’da gençlerin bu isteğini geri çevirmeyerek gençlere istedikleri kitapları ulaştırdı.

Gençler İstedi, Başkan Karalar Kitapları Gönderdi

Geçtiğimiz aylarda üniversiteli gençlerin oluşturduğu bir grup tarafından“Gençler Konuşuyor Başkan Dinliyor” toplantısı düzenlenmişti. Bu toplantıya Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar konuk olmuştu. Hürriyet Gazetesi yazarlarından Yalçın Bayer’inde katıldığı toplantıda gençler Başkan Karalar’dan okumak için kitap istedi. Başkan Zeydan Karalar’da toplantıya katılan 600 civarında gencin bu isteğini yerine getirerek istedikleri kitapları gençlere gönderdi. Kitaplar, Çelikten Spor Kulübü bahçesinde öğrencilere teslim edildi.

banner625

tkinliğin organizesini yapan felsefe bölümü örencisi ve spor antrenörü Doğan Çelikten, Başkan Zeydan Karalar’dan talep ettikleri kitapların hızlı bir şekilde ellerine ulaştığını belirterek eğitime verilen destekten dolayı teşekkür etti. Çelikten, “Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’dan kitap talebimiz olmuştu. Bu kitaplar bugün elimize ulaştı. Bu anlamda başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz