Hadırlı Mahallesi Yeni Yollarına Kavuştu

Hadırlı Mahallesi’nde yenilenen ve yeni yapılan yolların açılışını yapan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, hizmette ayrım yapmadıklarının altını çizerek ‘Bizde Kuzey-Güney, Doğu-Batı ayrımı yok. Bizde yandaş yok vatandaş var’ dedi.

Hadırlı Mahallesi Yeni Yollarına Kavuştu
banner560

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Hadırlı Mahallesi’nde yeni yapılan ve yenilenen yolların açılışını yaptı. Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninde konuşan Hadırlı Mahalle Muhtarı Turgay Anlı, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.  Anlı yaptığı konuşmada ”Bugün burada toplanmamıza sebep Seyhan Belediyesi’nin mahallemize yaptığı büyük hizmetlerdir. Bu hizmetlerden dolayı başta Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar olmak üzere başkan yardımcılarına ve en fazla emeği geçen emekçi kardeşlerimize şahsım ve Hadırlı Mahalle halkı adına teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

‘BİZDE YANDAŞ YOK VATANDAŞ VAR!
Mahalle halkının yoğun alkışı ile konuşma kürsüsüne gelen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar göreve geldikleri günden bu yana kuzey güney ayrımı yapmadan yandaş değil vatandaş odaklı hizmetler yaptıklarını söyledi. Başkan Karalar, “Tabi ki sizi mutlu görmek, yaptıklarımızın sizleri mutlu ettiğini görmek bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Yaptığımız hizmetlerin açılışına kadıların ağırlıklı katılması bizleri mutlu ediyor. Çünkü sizin ilgisi bizleri bizi daha çok çalışmaya kamçılıyor. Yol yapmak zaten bizim görevimiz temizlik yapmak zaten bizim görevimiz. Biz bunla asla yetinmeyiz. Biz Seyhan’ı dönüştürmeye, Seyhan’ı tümden yaşanabilir hale getirmek için geldik. Bakın her neyse mahallenin yollarının tamamı yenilendi. Bizde doğu-batı ayrımı yok. Kuzey-güney ayrımı yok. Alevi-Sunni, Kürt-Türk ayrımı yok. Bizde yandaş yok vatandaş var.  Yollarınız, ziyaretiniz hayırlı olsun biz ayrım yapmadan hizmetlerimize devam edeciğiz” ifadelerine yer verdi.

HAZRETİ CAFER-İ TAYYAR TÜRBESİ YENİLENDİ
Konuşmaların ardından Başkan Karalar, CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu ve Mahalle Muhtarı Turgay Anlı ile birlikte yeni yapılan ve yenilenen yolların açılışını yaptı. Açılış töreninden sonra Başkan Karalar, mahalle halkı ile birlikte mahallede bulunan ve Seyhan Belediyesi’nce yenilenen Hazreti Cafer-i Tayyar Türbesi'nin açılışını yaptı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER