banner676

Halk istedi, Başkan Çetin sorunu çözdü

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, seçildiği günden bu yana her hafta aralıksız gerçekleştirdiği halk günü toplantısında gelen bir şikayet üzerine Huzurevleri Mahallesi’nde bulunan Çağlayan sitesine ziyarette bulundu. Başkan Çetin, vatandaşların çöken istinat duvarı ile ilgili gelen şikayeti üzerine site sakinleriyle buluştu. Çetin, bölgeyi inceleyip, gerekli çalışmaların yapılması için bürokratlarına talimat verdi.

Halk istedi, Başkan Çetin sorunu çözdü

Çukurova ilçesindeki sorunları ve hizmetleri denetlemek için halkın arasından çıkmayan ve vatandaşın isteklerini dinleyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in, seçildiği günden bu yana aralıksız devam ettiği Halk Günü’nde gelen istek ve şikayetlere anında müdahale ediliyor. Başkan Soner Çetin, iletilen sorunların bir kısmıyla bizzat kendi ilgileniyor. Çetin, geçtiğimiz hafta halk gününde vatandaşın ilettiği sorunu yerinde görmek ve çözüm bulmak için siteye ziyarete gideceğini açıklamıştı. Halk gününde verdiği söz üzerine Huzurevleri Mahallesi’ndeki Çağlayan sitesini ziyaret eden Çetin, site sakinleri ile birlikte yağan yoğun yağış sebebiyle istinat duvarı çöken sitede incelemelerde bulundu. 

banner625
“HALK GÜNÜNE GELEN HER SORUN ÇÖZÜLÜR”

Site sakinlerini dinleyen ve sorunun çözümü için bürokratlarına talimat veren Başkan Soner Çetin, “Halk Günü’nde sorununu iletmeye gelen vatandaşlarımıza verdiğim söz üzerine bugün aranızdayım. İstinat duvarı yağan yağış üzerine çökmüş. Şükür ki herhangi bir olumsuzluk, bir can kaybı yaşanmamış. Bu konu bizim sorumluluk alanımızda olmamasına rağmen bugün durumu bizzat yerinde incelemek için aranızda olmak, site sakinleri ile bir araya gelmek istedim. Bürokratlarıma gereken talimatı verdim. En kısa zamanda bu sorun çözülecek. Halk Gününe gelen her sorun çözülür” dedi.

Başkan Çetin’in talimatı üzerine derhal harekete geçen ekipler sitede çalışmalara başladı. Sitenin hemen yanında yer alan yeni park çalışmasının olduğu alanda da denetlemede bulunan Çetin, mahalle sakinleri 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz