Halkın Başkanı Fevzipaşa Mahallesi’nde…

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Fevzipaşa Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Mahalle kahvesinde vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Zeydan Karalar, mahalle sakinlerine hayırlı günler diledi.

Halkın Başkanı Fevzipaşa Mahallesi’nde…

Göreve geldiği günden bu yana makam odasında değil sokakta vatandaşlarla birlikte olup, sorunları dinleyen bu nedenle ‘Halkın Başkanı’ diye anılan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Fevzipaşa Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Adnan Küçük ve CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu ile birlikte esnafı ziyaret eden Başkan Zeydan Karalar, esnafa hayırlı işler diledi. Bir süre mahalle kahvesine giren Başkan Karalar burada mahallenin sorunları ile ilgili bilgi aldı.  

HALK KARALAR’DAN MEMNUN

banner625
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın mahallerini ziyaretlerinden memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar ‘Halkçı Başkan’ yakıştırmasının son derece yerinde olduğunu söyledi. Daha önce belediye başkanlarının mahallerine nadirde olsa gelme tenezzülünde bulunmadığını belirten mahalle sakinleri Başkan Zeydan Karalar’ı her hafta yanlarında, aralarında olduğunu görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

HALKTAN GELDİK KOPMAMIZ MÜMKÜN OLAMAZ
Kendisinin de halkın içerisinden gelen bir insan olduğunu belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bu nedenle halktan kopmasının söz konusu dahi olamayacağını söyledi. Başkan Karalar, “Biz Adanalıyız! Adana’nın çocuğu, Adana’nın evladıyız. Bu kentin sokaklarında oynadık, bu kendin okullarında okuduk kısacası bu halkın insanıyız. Şimdi ise Allah bize bu kente hizmet etme fırsatı doğurdu. Bu nedenle bizim halktan kopmamız söz konusu dahi olamaz” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz