İncirlik Hava Üssünde Emeklilik Sevinci...

Son zamanlarda hava operasyonlarıyla gündeme gelen İncirlik Hava Üssünde hizmet veren Hodja Inn bölümü çalışanları Türk Harb İş Sendikası Adana Şube'sinin düzenlediği emeklilik yemeğinde bir araya geldi.

İncirlik Hava Üssünde Emeklilik Sevinci...

Hodja Inn Otelden emekli olan uzun süre sendika temsilciliği görevini başarıyla yürüten Serdar Akdur ve 20 yılın üzerinde hava üssünde görev yapan Levent Müftüoğlu emeklilik sevincini mesai arkadaşlarıyla paylaştı.
Sendika Yöneticileri ve Çalışanlar Emeklilik Töreninde Bir araya Geldi.

banner625
Bir restoranda bir araya gelen eski ve yeni çalışanlara Türk Harb İş Sendikası Adana Şube Başkanı Erdal Akalın, Şube 2. Başkanı Yahya Sofi, Şube İdari Sekreteri Nuri Atçı,  Şube Mali Sekreteri İbrahim Sırma ve İş yeri temsilcisi Mehmet Üstün eşlik etti.
Emekli Olan Personele Sendika Yönetimi Tarafından Hediyeler ve Plaket Takdim Edildi.
Sendika Başkanı Akalın emekliye ayrılan arkadaşlarına yeni hayatlarında başarılar dilerken sendikal faaliyetler hakkında da çalışanlara bilgi verdi. Emekli olan Akdur ve Müftüoğlu da bunun bir veda olmadığını çalışmaya devam eden arkadaşlarına her türlü yardım ve desteği vereceklerini ifade ettiler. Emeklilik töreni Türk Harb İş Sendıkasi Adana Şube yöneticileri tarafından emekli olan Akdur ve Müftüoğluna hediye ve plaketlerin  takdimiyle sona erdi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz