İş takipçileri yeniden “Malkaroğlu” dedi

Adana ESOB’a bağlı Adana İş Takipçileri Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu ESOB Eğitim ve Hizmet Binası Ahi Evran Salonunda gerçekleştirildi.

İş takipçileri yeniden “Malkaroğlu” dedi
Genel kurulda verilen önerge üzerine Divan Başkanlığına ESOB Başkan Vekili, Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Üyeliklere ise ESOB Başkan Vekili ve Yağlıboyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncuları (TKKNNK) Esnaf Odası Başkan Vekili Kenan Yılmaz,  Oto Boya ve Kaportacılar Esnaf Odası Başkanı Nuri Zengin ile ESOB Genel Sekreteri Sema Kartalmış seçildiler.
   
Divan Başkanı Nihat Sözütek, genel kurula katılanlara teşekkür ederek, TESK Yönetim Kulu Üyesi ve ESOB Başkanı Kazım Barışık'ın Adana dışında bulunması nedeniyle genel kurula gelemediğini ancak, katılanların hepsine sevgilerini ve selamlarını gönderdiğini söyleyerek alkış aldı.
     
Sözütek,  yasa gereği gündemdeki maddelerin sıralarına göre hareket edeceğini belirterek,  salonda bulunanları Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, O’nun silah arkadaşları, tüm şehitlerimiz ve merhum esnafların ruhlarına saygı duruşuna davet etti, ardından İstiklal Marşımız okundu.
banner625
      
Ardından gündeme göre yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet raporları ile gelir - gider tablosu okunarak oylamaya sunuldu,  raporların genel kurulca kabul edilmesinden sonra, seçimlere geçildi. Oda Başkanı Cengiz Markaloğlu, genel kurula katılarak kendilerine destek olan tüm üyeleri ve konuklara teşekkür etti.
       
Tek listeyle gidilen seçimde Cengiz Markaloğlu yeniden başkanlığa seçilirken yönetim kurulu üyeliklerine Ahmet Eşelioğlu, Yetkiner Taslak, Galip Avşar, İlyas Onurer, Latif Aydın ve Murat Cömert,  denetim kurulu üyeliklerine de Yılmaz Metin, Ali Karahoda ile Murat Akbaş seçildiler. 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz