İŞKAD’dan Emniyet Müdürü Ak’a Ziyaret

İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Belgin Özçelik, Genel Sekreter Berman Mantı, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Aslan ve Selma Altınsüzen, Adana Emniyet Müdürü Osman Ak’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundu.

İŞKAD’dan Emniyet Müdürü Ak’a Ziyaret

banner625
Ziyarette Adananın güvenli olmasının iş hayatını olumlu etkilediğini söyleyerek dernek yöneticilerini tek tek tanıtan İŞKAD Başkanı Belgin Özçelik, “Öncelikle göreviniz hayırlı olsun. Başarılı çalışmalarınızı basından takip ediyoruz. Bir şehir ne kadar güvenliyse, o şehrin insanları rahat eder, mutlu olur. Yatırımcı gönül rahatlığı ile yatırımını yapar. Biz Türkiye’nin ilk kadın derneğiyiz. Birlikte Adana için kadınlar için birbirimiz için neler yapabiliriz? Sizlerin bizleri yönlendireceğiniz güzel projeleri yaşama geçirme arzusundayız. Tekrar kentimize hoş geldiniz.” Diye konuştu.
Kentin güvenliği için 24 saat görev başında olduklarını söyleyen Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, “Ekip olarak halkımızın güvenliği için yoğun çalışıyoruz. Sizlere destek olabileceğimiz konularda her zaman yardıma hazırız.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz