İşte Adana Barosunun yeni başkanı

Adana Barosu'nda başkanlık seçimini Av. Veli Küçük kazandı. Seyhan Otel’i Güney Balo Salon’unda 9 sandıkta yapılan oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle son buldu. Oy verme işleminin son bulmasıyla oyların sayımına geçildi. Yapılan sayım sonunda Av. Veli Küçük, 1214 oy alırken, Av. İbrahim GAzioğlu 538 oy topladı.

İşte Adana Barosunun yeni başkanı
banner560

Av. Veli Küçük ile Av. İbrahim Gazioğlu'nun yarıştığı seçimlerde baro başkanlığı, yönetim kurulu, üyeleri, disiplin kurulu, denetleme kurulu ve barolar birliği delege adayları seçimi yapıldı.
Seçimlerin yapıldığı salonua gelen avukatlar, yeni baro başkanı ve üyelerini belirlemek için oy kullandı.
Av. Veli Küçük, 2 yıllık bir süre ile yeni baro başkanı oldu.
Adana Barosu'nda yapılan seçim sonunda her iki adayı da kutlayan 28. Dönem Baro Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık, "Bugün burada kaybeden yok, kazanan Adana Barosu olmuştur. " dedi.
29. Dönemin yeni Baro Başkanı Av. Veli Küçük de yaptığı teşekkür konuşmasında, kendisine destek veren vermeyen herkese teşekkür etti. Av. Küçük "Çok demokratik, çok seviyeli, çok keyifli bir seçim süreci yaşadık. Bir demokrasi şöleni yaşadık. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu seçimlerin kazananı, kaybedeni yoktur. Adana Barosu kazanmıştır. Baromuzu hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyorum." diye konuştu.

banner595

Av. İbrahim Gazioğlu ise, "Adana Barosu her zaman için saygın bir barodur. Her baro başkanı, seçimi kazanan her başkan başarılı olmak için elinden gayreti gösterecektir. Ben kendisine ve ekibine inanıyor başarılar diliyorum " diye konuştu.
 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580