banner641

İşte soygun anı

Pompalı tüfekle girdikleri kuyumcudan 35 bilezik çalan 3 soyguncudan 2’si yakalandı, soygunun dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı

İşte soygun anı
Adana’da kar maskeli 3 soyguncunun pompalı tüfekli kuyumcuya girip 35 bilezik çalma anı güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. 
Onur Mahallesi Şakirpaşa Caddesi’ndeki kuyumcu dükkanına önüne motosikletle gelen 3 soyguncudan iddiaya göre 16 yaşındaki A.B. ve 15 yaşındaki V.E. ile 21 yaşındaki Yılmaz T. Şakirpaşa Caddesi üzerindeki bir kuyumcunun önüne geldi. V.E. ve A.B. kar maskelerini takıp, inşaat eldivenlerini giydikten sonra kuyumcuya girdi.
‘BU BİR SOYGUNDUR’
V.E. elindeki pompalı tüfekle altınların bulunduğu vitrine bir el ateş ettikten sonra, “Bu bir soygundur kimse yerinden kalkmasın yoksa öldürürüm” diye tehdit etti. Daha sonra tüfeği kuyumcuda bulunanların üzerine doğrulttu. Kuyumcu sahibi Yakup K., Muhittin K. ve kuyumcuda oturan Sırrı Ç. tezgahın altına saklandı.
35 BİLEZİK ÇALDILAR
Soygunculardan A.B. de, vitrindeki 35 bileziği aldı. Daha sonra 2 soyguncu dışarıda kendilerini bekleyen motosiklete binerek kaçtı. Kuyumcudaki pompalı tüfekli soygun anı saniye saniye güvenlik kamerasınca kaydedildi.
banner560
2 SOYGUNCU SERBEST
Görüntüleri inceleyen polis kısa sürede soygunu gerçekleştirdiği iddia edilen 3 soyguncudan A.B. ile Yılmaz T.’yi yakaladı. 2 soyguncu tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken kaçan V.E. ise aranıyor.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2013, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640