İtfaiyecilerden Vali Demirtaş'a ziyaret

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Fahri Durukan ve Beraberindeki Heyet, “İtfaiye Haftası” Kapsamında Vali Demirtaş’ı Ziyaret Etti

İtfaiyecilerden Vali Demirtaş'a ziyaret

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Fahri Durukan ve beraberindeki heyet, Türk İtfaiye Teşkilatının 303. Kuruluş yıl dönümü ve İtfaiye Haftası kapsamında Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
İtfaiye Daire Başkanı Fahri Durukan ziyaret sırasında yaptığı açıklamada hafta boyunca yapılacak kutlama etkinlikleri hakkında bilgiler verirken, teşkilat olarak vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunmasında üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceklerini belirtti.

banner560
 
İtfaiye hizmetlerinin en önemli yerel hizmetlerden biri olduğuna ve yangın söndürmenin yanı sıra acil durumlarda kurtarma çalışmaları da yaptığına dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Fahri Durukan ile beraberindeki heyetin şahsında tüm itfaiye teşkilatı mensuplarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
 
Vali Demirtaş,  “mesai mefhumu gözetmeden günün her saatinde 7/24 prensibiyle hizmet veren İtfaiye teşkilatımızın 303. kuruluş yıldönümünü ve İtfaiye Haftası’nı kutluyor, görevlerini canla başla yerine getiren tüm teşkilat mensuplarımızı tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621