Jandarma'dan Vali Demirtaş'a ziyaret

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yılı münasebetiyle İl Jandarma Komutanı Albay Gazi Demir ve beraberindeki heyet Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Jandarma'dan Vali Demirtaş'a ziyaret

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Demirtaş, İl Jandarma Komutanı Albay Gazi Demir’den yıl dönümü etkinlikleri hakkında bilgiler aldı.  Ziyarette yaptığı açıklamada Vali Demirtaş; Jandarmanın üstlendiği mülki, adli ve güvenlik görevlerini yüksek vazife şuuruyla gerek yurt genelinde gerekse ilimizde layıkıyla yerine getirdiğini belirterek kurulduğu günden bu yana köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla Jandarmanın Türk milletinin güvenine ve sevgisine mazhar olduğunu dile getirdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü kolluk gücü olan Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutladığını ifade eden Vali Demirtaş, “Görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmetle, bütün gazilerimizi minnetle anıyor, Jandarma personelimize görevlerinde başarılar diliyorum." dedi. İl Jandarma Komutanı Albay Gazi Demir ise iyi dileklerinden ve kabulünden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz