Kapıkaya Kanyonu temizlendi

Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Su Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Karaisalı ilçesi Yerköprü mevkisinde, Kapıkaya Kanyonu mesire alanında atık ve çöp temizliği yaptı.

Kapıkaya Kanyonu  temizlendi

banner625
Tonlarca atık, ekiplerin yoğun çalışması sonucu toplandı, mesire alanı temizlendi.

Doğaya gelişigüzel atılan ambalaj, plastik, pet şişe ve poşetlerin kirlettiği bölgede yoğun temizlik çalışması gerçekleştiren Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Su Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, yoğun emek harcayarak gerçekleştirdikleri çalışmanın sonucunda tonlarca atığı bölgeden uzaklaştırdı.
Daha temiz ve yaşanabilir bir Adana oluşturulması, doğal varlıkların korunması ve çevrenin temiz tutulması için faaliyet gösteren Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Su Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, 5 yıldır Adana’nın 15 ilçesinde çalışmalarını ilk günkü disiplin ve yoğunlukla sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 12:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer özakçaoğlu
ömer özakçaoğlu - 6 ay Önce

Bu çöpleri görünce bazen diyorum ki böyle güzel yerler keşke hiç turizme falan açılmasa.Yazık gerçekten cahil cühela insanlar yüzünden ülkemizin güzellikleri bu şekilde tahrip oluyor.

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz