banner654

Karaisalı Belediyesi’nden Öğrencilere Atkı ve Bere

Sosyal Belediyecilik anlamında her geçen gün Karaisalı ilçesine yenilikler katmaya devam eden Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan bu seferde çocukların yüzünü güldürdü.

Karaisalı Belediyesi’nden Öğrencilere Atkı ve Bere

Karaisalı Belediyesi tarafından, ilçede soğuk havanın etkili olması dolayısıyla öğrenciler için hazırlanan atkı ve bere, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan tarafından öğrencilere dağıtıldı. Karaisalı Belediyesi ve Ankara Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi işbirliği ile hazırlanan atkı ve bereler, Karaisalı’ya bağlı Hacılı ve Bekirli mahallelerinde bulunan ilkokullarda ki öğrencilere Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Belediye Personel Amiri Kenan Küçük ve Kırsal Hizmetler Müdürü Zühtü Şafak tarafından hediye edildi.

banner625
Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan yaptığı açıklamada, “Sosyal Belediyecilik anlamında ilçemize her geçen gün yenilik katmaya devam ediyoruz. Kış aylarının ilçemizde soğuk geçmesi ile birlikte, soğuk havada okula giden öğrencilerimiz için Karaisalı Belediyesi olarak öğrencilerimize atkı ve bere hediye etmeyi düşündük. Ankara Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve belediye başkanlığımızın işbirliğiyle başlattığımız proje sonucu ilkokul öğrencilerimize atkı ve bere hediye ediyoruz. Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Elimizden geldiği kadar öğrencilerimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu soğuk havalarda öğrencilerimize verilebilecek en güzel hediye atkı ve beredir” dedi.
Atkı ve bere hediyelerini Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın elinden alan minik öğrenciler büyük mutluluk yaşadılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz