banner654

Karalar’dan Karayusuflu’da hizmet turu

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Karayusuflu mevkiinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 Karalar’dan Karayusuflu’da hizmet turu

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ragıp Bekaroğlu’nun da hazır bulunduğu toplantı ve incelemelerde bölgede belediyeler tarafından gerçekleştirilecek projeler hakkında vatandaşlarla görüş alış verişinde bulunuldu.

Başkan Karalar, Karayusuflu’daki incelemeleri esnasında vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bölgede ne tür hizmetler gerçekleştirilebileceği yönünde kendisine eşlik eden bürokratlara anında talimatlar verdi.

“HER MAHALLEDEKİ HER BİR YURTTAŞA EŞİT HİZMET”

Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan’ın pek çok mahallesinin geçmiş yıllarda en temel belediyecilik hizmetlerini bile sağlıklı şekilde alamadığından yakındığını belirterek, “Bizim yönetim anlayışımıza göre sorumluluk sahamızda bulunan her mahallemizde yaşayan her bir yurttaş belediyemizin hizmetlerinden adaletli ve eşit şekilde yararlanmalıdır. Göreve başladığımız ilk günden itibaren bu anlayışı Seyhan’a hâkim kıldık. Bugün buraya Büyükşehir Belediyesi’nin bir bürokratıyla gelmekteki amacımız mahallelerimizde gerek ilçe belediyesi gerekse Büyükşehir sorumluluğundaki hizmetlerin aynı anda ve uyum içerisinde gerçekleştirilmesi zorunluluğundandır. Burada sizlerden gelen talep ve şikâyetleri ilçe belediyemizin bürokratları kendileri açısından, Büyükşehir Belediyemizin bürokratları da kendileri açısından dinleyecek, not alacak ve sizlerin taleplerini belediyelerin imkânlar ölçüsünde gerçekleştirecektir” dedi.

Karayusuflu sakinleri, Başkan Karalar’la birlikte başlayan yeni dönemde mahallelerine gelen belediye hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Mahalle halkı ulaşım konusunda DSİ’ye ait sulama kanalı üzerinde bir köprü yapılması yönündeki taleplerini Başkan Zeydan Karalar’a iletti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2015, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz