banner654

Karalar’ın asfalt hamlesi hız kesmeden sürüyor

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın asfalt hizmeti konusunda başlattığı çalışmalar aralıksız sürüyor. Hadırlı Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Karalar’a bölge sakinleri büyük ilgi gösterdi.

Karalar’ın asfalt hamlesi hız kesmeden sürüyor

Mahallede yapılan asfalt çalışmalarını aşama aşama takip eden ve yapılan hizmetin kalitesini bizzat denetleyen Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Bizim asfaltlama hizmetinde gösterdiğimiz hassasiyet önceki dönemlerde yapılan çalışmaların çok üstündedir. Geçmiş dönemlerde eski asfaltın üzerine yenileri kat kat dökülerek yol seviyesi kapı eşiklerinin üzerine çıkıyordu. Bu durumda en küçük yağışta evlerinizde yağmur suyu baskınları yaşanıyordu. Evler su doluyor ve zaten kıt imkânlarla alınan eşyalar büyük zarar görüyordu. Bizim dönemimizde belediyenin yol işleri makine parkına asfalt kazma makinesi dâhil ettik. Bu araçla önce eski asfaltı söküyor, yeni asfaltı bu temizlikten sonra yapıyoruz. Bu sayede yolların seviyesi kapı eşiğini aşmıyor ve evlerinizde yağmur suyu baskınları yaşanmıyor” dedi.

Hadırlı Mahallesi sakinleri, asfalt çalışmalarını yerinde denetleyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a büyük ilgi gösterdi. Gerek kapılarının önünde bekleyen gerekse kahvehanelerde bulunan vatandaşlarla teker teker tokalaşan Başkan Karalar onlara belediye hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını sordu. Vatandaşlar Zeydan Karalar’la başlayan yeni dönemde Seyhan’ın hizmetlerinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2015, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz