Karataş Tuzla Mahallesine yeni kanalizasyon hattı

Adana'nın dört bir yanında içme suyu ve kanalizasyon hizmetlerini aralıksız sürdüren Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi , Karataş İlçesi'ne bağlı Tuzla Mahallesi'nde kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştiriyor.

Karataş Tuzla Mahallesine yeni kanalizasyon hattı

ASKİ ekiplerinin özveriyle gerçekleştirdikleri yeni hat projesi kısa bir süre içerisinde sona erecek. Proje sonunda toplam uzunluğu 3 kilometre olacak hattın 1,5 kilometrelik kısmı döşendi. Yeni kanalizasyon hattının tamamlanmasının ardından Tuzla mahallesi sakinlerinin kanalizasyon ve altyapı sorunları tamamen ortadan kalkacak.
Karataş Tuzla Mahallesi'nde gerçekleştirilen yeni kanalizasyon hattı projesiyle birlikte aynı zamanda mesken bağlantıları da gerçekleştiriliyor.

banner625
OPRUKÇU: ''ŞEHRİN HER NOKTASINDA HİZMET VERİYORUZ''
Şehrin her noktasında ayrım yapmaksızın hizmet verdiklerini dile getiren ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün vatandaşların mağduriyetlerinin ivedilikle giderilmesi konusunda hassas olduğunun da altını çizdi. Oprukçu, ''Zaman kaybetmeden vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz. Şehir merkezine olduğu kadar ilçelerimize de aynı sorumlulukla hizmet götürüyoruz. Adana'da çözülmedik sorun bırakmayacağız.'' şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz