Karataş Yolu'nda yine kaza!

Adı "Ölüm Yolu"na dönen Karataş yolunda meydana gelen kazada otomobil yayaya çarptı. Kazada Ağır yaralanan Mutlu Maruldalı tedavi altına alındı.

Karataş Yolu'nda yine kaza!

Son olarak, Yüreğir Belediyesi CHP'li Meclis üyesi A. Adayı Muhammet Erfinkara'nın gündeme taşıdığı Karataş yolundaki trafik kazalarına bir yenisi daha eklendi. Karataş Caddesi'nin Haydaroğlu Mahallesi'nin bulunduğu bölümde bir otomobil yaya Mutlu Maruldalı'na çarptı. Kazada Mutlu Maruldalı ağır yaralandı. Yaralı hemen tedavi altına alındı. Mutlu Maruldalı'nın tedavisi yoğun bakımda sürüyor. 

banner625

UYARILARA RAĞMEN ÖNLEM ALINMADI 

Kısa süre önce Karataş Caddesi ile ilgili uyarılarda bulunan ve İnsanların en önemli haklarından birinin “yaşama hakkı” olduğunun altını çizen Yüreğir Belediyesi CHP'li Meclis üyesi A. Adayı Muhammet Erginkara “Karataş Caddesi’nin sorumluluğunun kimde olduğunun önemi yok. Büyükşehir Belediyesi veya Karayolları. Bu caddenin ışıklandırmasının tamamlanması, alt geçitlerinin yapılması, kaldırımlarının belirginleştirilmesi, yaya geçidi olacaksa trafik kontrol ışıklarının yapılması aciliyet taşıyor. Kimse “Benim görevim değil” diyerek bu sorumluluktan kaçmamalıdır. Mahalle sakinleri de  esnafları da bu konudan çok şikayetçi. Hemen hemen hergün kaza oluyor. Buna son vermek Belediyelerin ve Devletin görevidir. Bu sorunun aşılması için yetkilileri halkımız adına göreve çağırıyoruz” diyerek yetkilileri göreve çağırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 11:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyüp taş
Eyüp taş - 5 ay Önce

Çabamiz yaşamak için ama saolsunlar bizleri karanlikta bırakıyorlar ...yetkililer gezin dolaşın....

ahmet
ahmet - 5 ay Önce

birde çarpan araç kaçmış, kanundan kaçar ama Allahtan kaçtığını sanıyor. gece rahat uyuyormu acaba cehenneme bilet almış haberi yok

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz